Hlavní strana Druhy vysavačů Recenze Testy Články Značky Kontakt FORUM-DiskuseZ webu Vysavače ...
Nejčtenější strany

Vaše příběhy

Aktuality

22.11. Prodloužená záruka na vysavače až 5 let - jak a kde ji nabízí

8.11. Recenze vysavače Karcher - model určený pro domácnost VC 6300

16.4. Recenze na skutečně funkční bezsáčkový vysavač vyšší kategorie Philips FC 9264/01

15.11. Rozdíl mezi vysavačem Miele S4211 a novějším modelem S4212

22.10. Měření schopnosti zadržovat prach laserovým snímačem, výsledky zdeFeed RSS kanál - nejnovější příspěvky z našeho Fóra do Vaší čtečky RSS
Hlavní strana > Vaše příběhy

Vaše příběhyPříběhy, které se staly

V této části najdete příběhy o vysavačích, které se vám staly. Jsou to většinou zážitky lidí, kteří si koupili nebo chtěli koupit vysavač a teprve později zjistili, že není vše tak, jak by mělo.

Ať už je konec příběhu dobrý nebo špatný, mohl či spíše měl by být poučením pro ostatní, kteří o vysavači teprve uvažují. Většina článků se bude dotýkat dražších vysavačů, což je logické. U levného vysavače podobné starosti většinou hodíme za hlavu, u dražšího se snažíme dostat peníze zpět.

Pokud jste zažili něco podobného nebo něco, co by mohlo ostatní zajímat, napište nám na adresu info@vysavace-domacnost.cz.

Seznam příběhů

Jak jsme si "koupili" vysavač Lux - příběh o tom, že vrátit nový vysavač, který vlastně nechcete, není tak zcela jednoduché. Na co si musíte dát pozor při podpisu smlouvy.

Jak lze zrušit smlouvu s dealerem - i to je možné, ale musíte jednat rychle a vyvarovat se některých chyb. Článek volně doplňuje informace z předchozího příběhu.

Vysavač Rainbow - výpověď uživatele, který má firmu na čištění koberců a používá také tento vysavač. Dobré i méně dobré stránky tohoto vysavače.