vysavač?

Vaše dotazy na nás

vysavač?

Příspěvekod Chrestysek » stř 28. led 2009 16:55:39

Dobrý den,

Poslední 2 roky jsme měli bezsáčkový deawoo power cycl storm RCC-2506HR. Zpočátku velké nadšení, zkousla jsem i to čištění. V současnosti nadávám, protože se z něj práší, i když je vše vymyté. Nad hepafiltrem v luxu, který je umístěn v zásuvce pod šnůrou, je část, která je očividně zanešená a v návodu nikde nepíší, že by se to mělo taky nějakým způsobem vyndat a vyprášit. Takže na balkóně pustím vysavač bez toho hepafiltru a bouchám do něj zespoda a práší se z toho a stejně tam toho ještě hodně zůstane a práší doma. Je to normální?

Pokud tohle nejde řešit, asi koupíme nový, sáčkový. Byt v paneláku cca 70m, z toho cca 70% koberec, zbytek lino/dlaždice/plovoučka. 2 dospělí, 2 děti, žádná zvířata, doposavaď oficiálně žádná alergie (diagnostika může být později, děti trpěly do 2 let atopickým ekzémem, nyní již cca půl roku v podstatě skoro bez příznaků).
Luxuji obden a i když nejsme v centru Prahy, tak to není zanedbatelné, co tu lux najde.

Váhám mezi Zelmer Solaris 5000 HT a Miele S 4212. U Miele mě odrazuje cena případných hepa filtrů oproti Zelmeru, menší objem sáčků. Zas lze sázet na kvalitu díky výsledkům v DTestu. Či by byl ještě nějaký vhodnější pro náš případ?

Moc děkuji
Šárka
Chrestysek
 

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

cron