POMŮŽETE MI ,PROSÍM, VYBRAT....?????

Vaše dotazy na nás

POMŮŽETE MI ,PROSÍM, VYBRAT....?????

Příspěvekod Katie » sob 29. srp 2009 12:43:55

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou a rozluštění obrovsky naplněného trhu vysavači. Pročetla jsem snad vše na Vašich zajímavých stránkách a snad pomůžete i mě v rozhodnutí. Musím koupit nový vysavač ,starý - Hoover Thelios dosloužil a podle Dtestu jsem zjistila, že nebyl ani nic moc a stejný tedy nekupovat.
Potřebuji vysavač pro rodinný dům, cca 130m2. Máme všude plovoucí, dřevěné podlahy a dlažbu. Koberce jen dekorační(dají se vytřepat:-)). Vysávám skoro denně obyvák,dětský pokoj, a kuchyni (40m2). Pes je doma jen na "návštěvě" a tak těch chlupů moc není. Vysavač používám i na prach a sedačku. Chtěla bych vysavač bez sáčků (popelnice je blízko), s nějakým filtem a nemusí být zrovna pro alergiky, nikdo z nás jim není, naštěstí. Ne zrovna těžký a hlavně ať mu jezdí kolečka, nábytek máme na nižších nožkách, takže hubici tak do 9 cm max. Cena je asi nejrozhodující a měla by se pohybovat mezi 3-4 tisíci max. Možná to bude asi dost limitující, ale třeba i mezi touto cenovou relací dokážete poradit ten pravý.
Dopředu moc děkuji, smeták mě už opravdu nebaví a tyčový Electrolux ergorapido to opravdu nezvládá:-)) a spíš sem ho tím neustálým používáním asi taky už "odrovnala".
S pozdravem
P.S. Pročítám stále vše o vysačích a dtesty, opravdu by se bezsáčkový vysavač tak výrazně mohl lišit? Jsem na vážkách jestli nezměnit záměr na sáčkový...?!
Katie
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 25. črc 2009 14:00:12

Re: POMŮŽETE MI ,PROSÍM, VYBRAT....?????

Příspěvekod Katie » pát 11. zář 2009 12:30:00

Dobrý den, škoda, že nikdo neporadil. Rozhodla jsem se tedy sama a to pro elektrolux maximus, testy dopadly u něj podobně jak na miele, stejné známkování. Tak jsem zvědavá jestli se sáčkovým budu spokojená. Přesto děkuji za tyto stránky, hodně napomohly při rozhodování.
K.
Katie
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 25. črc 2009 14:00:12


Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

cron