Zelmer Solaris 5000 : zkušenosti

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Zelmer Solaris 5000 : zkušenosti

Příspěvekod Kutil158 » stř 01. zář 2010 15:54:41

Ahoj lidi,
rád bych se podělil o špatnou zkušenost. Mám (měl jsem) tento vysavač ani ne rok.
Byl jsem s ním poměrně spokojen i když dost mi vadilo to, že i když je ten vysavač regulovatený (5 stupňů), tak při zapnutí se rozjížděl na prostřední stupeň a nešlo to nijak změnit.
Takže občas (celkově asi 20x) to vyrazilo pojistky, což bylo dost nemilé.
Před pár dny to z ničeho-nic přestalo jet. Vyměnil jsem sáček, všechno zkontroloval, ale ani ťuk. Pak jsem postupně ohýbal každých 10 cm šňůry až jsem objevil to problémové místo. Šňůra tam byla zvenku zcela neporušená, ale uvnitř to bylo přerušené a při ohýbání to občas chytlo kontakt. To místo bylo téměr až při úplně vytažené šňůře takže na opačném konci od zástrčky.
Po špatných zkušenostech s neuznanou reklamací jiného výrobku jsem si řekl, že se nebudu zdržovat reklamací a tu šňůru zkrátím. Už jsem to jednou na ETě dělal.
Jenomže Zelmer není udělán tak, aby se dal opravovat. Takže mi zbyla hromada dílů, která nejde složit.
Ne že bych si to nepamatoval, ale bez speciálních přípravků to není technicky proveditelné.
Přiznávám, že to byla moje blbost, ale není mi jasné jak můžou dávat 4 roky záruky a přitom tam mít takovou ochuzenou šňůru.
Zajímalo by mně, jestli taky někomu přestal Zelmer náhle fungovat a jestli mu to bylo opraveno v rámci záruky.
Dík, Milan
Kutil158

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů