Zelmer Solaris 5500

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Zelmer Solaris 5500

Příspěvekod peet1978 » pát 02. led 2009 20:35:58

Dobrý den, chtěl bych se na něco zeptat. Nedávno jsem zakoupil Zelmer Solaris 5500 a na vysávací hubici se mi dole odlepil jeden z těch červených proužků. Nevíte jestli jsou tyto proužky k vysávání důležité a jaký mají význam? Popřípadě jakým lepidlem proužek zpět přilepit nebo zda-li se dá někde zakoupit nový? Myslím, že toto na reklamaci asi nebude, ikdyž se to odlepilo po třetím vysávání.
Všem moc díky za rady :-))
peet1978

Re: Zelmer Solaris 5500

Příspěvekod admin » pát 02. led 2009 21:08:41

Ty proužky jsou např. pro sběr nití. Pokud se vám jen odlepil, klidně ho přilepte. Před časem už tady jeden podobný dotaz byl, ptal jsem se tehdy na servise, kde opravují Zelmery, řekli mi, že to běžně namají jako náhradní díl, ale náhodou nějaké měli a nabídli mi zdarma nalepení. Zkuste tedy nejbližší servis nebo přímo centrální v Těrlicku. Seznam servisů najdete na jejich stránkách http://www.zelmer.cz. Bude to praktičtější a rychlejší než reklamace v prodejně.
Osobně si myslím, že se obejdete i bez proužků. Máme Solaris asi rok a půl. Využívá se 2-3x týdně a proužky jsou v pořádku. Ale máme jen dva malé koberce, jinak plovoučku. Měl jste asi smůlu na kus.
admin
Administrátor

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů