Zelmer Magnat 3000.0 SK

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Zelmer Magnat 3000.0 SK

Příspěvekod ShanDo » sob 29. lis 2008 19:09:40

Pekny den prajem.

Dnes som si domov priniesol náhradu nasho 15 rocneho vysavaca, a to konretne http://www.zelmer.sk/vacuum_cleaners/cl ... rt111.html
Hladal som vysávač do 3000SKK/2400CZK, a spomedzi ELECTROLUX ZE 310 a ZELMER 01Z014SK VOYAGER a ZELMER MAGNAT 3000SK som nakoniec zvolil model Magnat.
Hned ako som prisiel domov, skusil som povysavat (druhy krat, rano som to este skusal zo starym), prezrel som vrecko, kedze inu metodu velmi nemam, a bol som milo prekvapevy, kolko ze som toho este vysal. Hladke plohy a prach zo zákutí mizol ovela lahsie a zostalo ho pre mna neviditelne mnozstvo,Koberec vysal tiez obstojne, netvrdim ze sa to neda lepsie, ale mne to pride ako dostatocne.
Vo filtracii sa velmi nevyznam, mam tam dake vrecko Safbag, Hepa 11, dufam ze sa vela prachu naspat do ovzdusia nedostane. Pracuje sa s nim prijemne a aj ked nema pogumovane kolieska, chodi dost hladko, nemal som pocit ze by sa nieco poskrabalo.
Prislusenstvo tak akurat, dosah pre nas byt (79 m2) dostatocny.
Zatial spokojnost, možno je to az prilis pozitivne, predsa len porovnavam z velmi starym vysavacom, ale ak hladate dobry lacnejsi vysacav, mozete ho skusit.

EDIT: teraz som si vsimol, ze na ceskom trhu tento vysavac nie je, alebo aspon som ho nenasiel na domovskej ceskej stranke.
ShanDo

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů