Zanášení hepafitru u bezsáč. vysávání u ZELMERU SOLARIS 5500

Vaše dotazy na nás

Zanášení hepafitru u bezsáč. vysávání u ZELMERU SOLARIS 5500

Příspěvekod Shemik » čtv 04. úno 2010 1:18:46

Dobrý den, prosím, máte někdo zkušenost, jak moc či málo se zanáší hepafitr při bezsáčkovém vysávání u vysavače Zelmer Solaris řady 5500 ??

V tomto tématu: viewtopic.php?f=10&t=238 jsem se dostal k užšímu výběru na Zelmer Solaris, ale vzhledem k tomu, že se k nám nedováží model 5500.3, který má kromě sáčkového i bezsáčkové vysávání a zároveň i dálkové ovládání na hadici, budu muset vybrat buď model 5500.0 s bezsáčkovou možnosti vysávání, ale bez dálkového ovládaní, nebo typ 5000.3 s dálkoým ovládáním, ale bez možnosti bezsáčkového vysávání.

Uvažoval jsem o volbě modelu 5500 s možností bezsáčkového vysávání (víceméně jen proto, kdyby došly sáčky a nové zrovna nebyly po ruce), ale trochu se bojím provedení cyklonového modulu, jde mi o to jak kvalitně odstřeďuje prach a abych pak neskončil u toho, že cyklonový modul úplně přestanu používat, protože by se hodně zanášel hepafiltr, který je u těchto Zelmerů neomyvatelný a tudíž by se musel často kupovat nový.

Pokud by mi tady někdo potvrdil, že bezsáčkový modul v modelu 5500.0 rychle zanáší hepafiltr, pak bych se tohoto modelu raději úplně vzdal a zvolil model 5000.3 s dálkovým ovládáním, které by v takovém případě urcitě bylo využitelnější.

Prosím, máte tedy někdo zkušenost se zanášením hepafiltru u Zelmerů řady 5500 při použití cyklonového - bezsáčkového modulu ???
Děkuji mnohokrát za Vaše informace (-:

PS: Krom ostatních, bych o vyjádření poprosil i Admina, který jak jsem se ve fóru dočetl, má velký přehled o vysavačích a jejich funkčnosti.
Shemik

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů