Vysávat s elektrohubicí je fuška

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Vysávat s elektrohubicí je fuška

Příspěvekod zooh » pon 02. bře 2009 12:04:29

Dobrý den,
minulý týden jsem si pořídila ZELMER SOLARIS 5000 HQ a musím říci, že vysává skvěle. S elektrohubicí doslova nasává koberec a nic mu nedaruje. Ovšem musím říci, že jako slabá žena jsem schopna vysát polovinu ložnice a potom musím mít hodinu pauzu. A to vysávám na trojku. Samozřejmě si mohu snížit výkon ale pak mám zase strach že už nebude vysavač vysávat tak dobře. Navíc snížení na dvojku zas takový rozdíl není takže bych musela asi vysávat na jedničku. Nebo elektrohubici vypnout. Jinak jsem s vysavačem velmi spokojená.
zooh

Re: Vysávat s elektrohubicí je fuška

Příspěvekod Pavla.40 » ned 22. bře 2009 8:45:56

Dobrý den,
mám stejný vysavač asi přes měsíc. Nejprve jsem zkoušela bez elektrohubice, ale nebyla jsem spokojená.Při výkonu 3 se mi přilepil koberec /musela jsem snížit výkon na 2/, na podlahu byl ale výborný. Nevím proč má tak velký výkon když jej nelze využít. S elektrohubicí to bylo mnohem lepší nelepila se na koberec a vysála všechno /chlupy od psa/ proto jsem si ho koupila.
Od té doby používám jen elektrohubici a na podlahu zvýším výkon.
Pavla.40

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů