vysavač pro běžnou domácnost

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

vysavač pro běžnou domácnost

Příspěvekod kaplanka » stř 12. srp 2009 14:29:39

rozbil se mi vysavač a tak jsem nucena koupit nový. Z velké nabídky různých typů se opravdu těžko vybírá. Doteď jsem měla Etu, ale tu již nechci, u dcery po dvou letech funguje již snad jen na zaklínací heslo, které neznám. I ta moje, koupená těsně po revoluci nebyla zrovna ideální pro použití v mé domácnosti a tak bych se ráda vyhnula omylu.
Požadavek na vysavač:
Vysávaná plocha s koberci cca 7O m, domácí zvíře žádné nemáme ani neplánujeme, zato doma šiji a nitě hlavně rodinní příslušníci roznášejí po celém bytě na pantoflích a ponožkách.
Raději bezsáčkový, se sáčky jsou jen trable, po čase totiž vysavač přestaně vyrábět a pak sáčky nejsou, nebo se obtížně shánějí.
Ne příliš velkých rozměrů, není moc kam ukládat.
Cena: Nižší - maximálně do 5000 Kč, ale raději levnější - i když laciné bývá obvykle drahé - takže superlevné Tesco a spol bych hned vyřadila
Není nutná maximální výbava, potřebuji vysávací hubici a štěrbinovou hubici, důležitý je dlouhý kabel, i když i toto se dá řešit prodlužovačkou, kterou mám k dispozici pro další domácí činnosti.
Děkuji
Kaplanová, Hradec KRÁLOVÉ
kaplanka

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů