Vysavač na praní - VAX nebo ETA?

Vaše dotazy na nás

Vysavač na praní - VAX nebo ETA?

Příspěvekod -pekr- » úte 16. pro 2008 16:28:16

Zdravím,

kdysi jsme doma měli na praní ETA Neptun, až se nám jednou ztratily trubice, tak si jej občas půjčujem od známých. Teď jsme si řekli, že bychom i něco koupili. Vidím že ETA má již novější modely a Neptuny pouze doprodává (to nám bylo řečeno). Koukal jsem po modelu AQUILL, jenže ten u nás stojí 7tis., koukám že na netu jde sehnat levněji.

Pak jsem ale narazil na tyto stránky, a zaujala mě recenze na VAX 6151SX. Tak 2x ročně potřebujeme doma proprat koberce a sedačky (vesnice, pes, kočky). Tak si říkám, že ten cenový rozdíl není už tak velký. Lze tedy srovnat tu ETU s tím VAXem, nebo je to již jiná liga?

Sám podobné rozhodování znám - člověk někdy koupí více marketingu, než reálné užitné hodnoty. Jestli je to plus mínus autobus stejné a ta ETA má jen mírné nebo relativní nevýhody, pak škoda utrácet peníze ...

díky moc,
-pekr-
-pekr-

Re: Vysavač na praní - VAX nebo ETA?

Příspěvekod admin » stř 18. bře 2009 21:49:05

Dobrý den,
v tom vám asi nepomůžu. Neměl jsem možnost si Aquill vyzkoušet a tyhle multifunkční vysavače se podle parametrů nedají na dálku porovnávat. Podle čísel mi připadá ETA slabší, ale jak říkám, je nutné to posoudit celkově, včetně příslušenství a hlavně podle obsluhy - čištění po úklidu, nároky pro běžné denní vysávání nasucho atd.
Ceny na internetu jsou přibližně 5 a 9 tisíc, zdá se mi to dost rozdíl. Můžu-li porovnat Zelmer Vodník, LIV Aquafilter (oba za cca 4.000) a tento VAX (všechny jsem měl), je VAX skutečně o třídu před nimi. Připomínám, že porovnávám jen tyto tři mezi sebou s ohledem na potřebu čištění koberců a čalounění namokro. Pokud bychom měli doma samé koberce a chtěli vodní vysavač, vzal bych si Vax.

Aquill a Vax jsou zcela odlišné vysavače konstrukcí i cenou. Pokud jste byl vy osobně s Etou spokojený, jste na ni zvyklý, možná stojí za úvahu u toho zůstat. Neptuna znáte, porovnejte si rozdíl s Aquillem a celé to porovnejte s naší recenzí na Vax. Asi tak lépe poznáte, stojí-li vám to za ten rozdíl peněz, líp než já.
admin
Administrátor

Příspěvekod BROMOVA MARIE » pon 23. bře 2009 1:59:51

Dobrý den, prosím o radu .Potřebuji vysavač ,nevím jakou značku!Měl by být určitě bezsáčkový.Z tvrzeného mateialu-viditelný obal.
Potom se rozchází představy-třeba na vodu .nebo mokré vysavání-rozumný výkon i peníze 3000-7000-vysávání 2 krát v týdnu,aby ses nepřehříval při ploše150m.mohl by být i na průmyslové použití-KAŽDÝ PORADÍ VE SVŮJ PROSPĚCH -PRODEJ-PROVIZE!!! Popradte prosím na meil bromovamasa@seznam.cz
BROMOVA MARIE

Příspěvekod BROMOVÁ MARIE » pon 23. bře 2009 2:14:29

PPROSBA O RADU VE PROSPĚCH SPOKOJENÉHO NÁKUPU-POŽADAVKY-BEZSÁČKOVÝ,TVRZENÝ PLAST-OBALU, VYSÁVÁNÍ 2KRÁT TÝDNĚ-150m-aby se nepřehřííval- cena3000-7000kč,vysávání vody nebo na vodu nevím---------DYSON DC19ORIGIN, VAX ,nebo jaký? děkuji za každý mejl bromovamasa@seznam.cz

upřímně děkuji za každý názor Máša
BROMOVÁ MARIE

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů