vysavač na plovoučky

Vaše dotazy na nás

vysavač na plovoučky

Příspěvekod junka » úte 17. lis 2009 15:52:23

Dobrý den,potřebuji poradit jaký vysavač do panelakoveho bytu 3plus1 na plovoucí podlahy,potřebuju se dostat pod manželskou postel.je tam prostor 6cm od zeme,cena tak do 7500tis ale bylo by přijemne koupit neco vyborneho levneji:-)a jeste teda nechci nejaký modrý,červený a další vyrazne barvy.V obchodech je ted velke množství na vyber ale nevim co s tou ložnici.zamlouva se mi electrolux zxm7030 nebo mam zkusit ten cleanmate 365 jake s tím jsou zkušenosti?Dekuji Jana
junka

Re: vysavač na plovoučky

Příspěvekod admin » úte 17. lis 2009 22:00:11

Dobrý den, neznám žádnou hubici, která by se vlezla do 6 cm. Mám tu po ruce vysavače Miele - 7,5 cm a Zelmer - 6,5 cm. Ani malé hubice na čalounění nepomůžou - jsou upevněné šikmo nahoru a potřebují ještě víc místa. Nevleze tam ani Cleanmate. Takže tahle podmínka se dá vypustit.
K tomu byt jen s plovoučkami - pokud nemáte jiná omezení (alergici, zvířata), můžete vybírat vysavač skoro jakýkoliv nad cca 3000 Kč. Doporučuji ověřené značky (Electrolux, Philips, Zelmer, Miele). Všechny mají velmi podobné a kvalitní sáčky, Zelmer se vyznačuje nízkou cenou. Miele je sice dražší, ale luxusnější a menší (do bytu vhodný). Philips a Electrolux mají spoustu modelů a jsou celkem podobné. Miele má krátký dosah, ostatní tři 12-13 metrů.
Pokud se vám líbí Electrolux Maximus 7030, berte, dá se sehnat za cenu kolem 4.000 Kč a nemám, co bych mu vytkl. Turbokartáč sice nepotřebujete, ale model 7020 stojí stejně, tak proč ne.

K tomu robotkovi - nesehnal jsem dosud nikoho z okolí, kdo by ho měl, takže informace nemám než ty z internetu. Osobně v tom nevidím přínos a pokud si ho sám nevyzkouším, tak tomu moc nevěřím. Hlavně z hlediska výkonu. Má baterie 22V/2500mA - při 70 minutách provozu je tedy schopná poskytnout výkon cca 45W (sání, pojezd i kartáček). Může těch několik desítek watů konkurovat klasickému vysavači?
Ale jak říkám, sám jsem to nezkoušel. Zkušenosti zkustenajít na chatech ženských webů - mimibazar.cz a pod.
admin
Administrátor

Re: vysavač na plovoučky

Příspěvekod kllarick » úte 08. pro 2009 14:49:28

Dobrý den, my máme stejný problém. Potřebujeme vysavač do 3+1 na plovoucí podlahy. Vysávání jednou týdne, měl by být tichý (to asi bude každý oproti naší 20leté etě :) )a dobře skladný. Líbí se mi ELECTROLU Ultra Silencer ZUS 3385 P, co na něj říkáte? Případně jestli navrhnete lepší alternativu do 4000 :-) Děkuji, Klára
kllarick

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů