Vysavač na mokré čištění koberců

Vaše dotazy na nás

Vysavač na mokré čištění koberců

Příspěvekod z.elle » čtv 19. úno 2009 1:25:04

Dobrý den, můžete mi doporučit vysavač, kterým mohu čistit koberce i za pomoci mokrého způsobu,tzn. šamponování a poté odsání mokrého povrchu koberce.
Dívala jsem se na nabídku vysavačů za cenu do 7000,- Kč. Zobrazily se mi značky Bosch BMS 1300,Víceúčelový vysavač AEG VAMPYR Multi 3 in 1 a také 2 vysavače od firmy ETA - Vysavač víceúčelový ETA 0412 90011 Aquill červený s příbalem a Víceúčelový vysavač ETA 0412 90001 Aquill

Nevím, pro který vysavač se rozhodnout. Prosím o radu, popř. máte-li někdo zkušenost s některým z těchto vysavačů nebo i s jiným, který pracuje na stejném principu mokrého čištění. Děkuji. Elena
z.elle

Re: Vysavač na mokré čištění koberců

Příspěvekod Petii » pát 09. srp 2013 19:34:13

Nemáš výhodnější si vysavač na mokré čištění vypůjčit? Aby za něco stál tak je minimálně za 10 000,- Já jsem nakoupila Karcher Puzzi 100 Super a je to paráda, ale prášek je hodně drahý. Jsem z Brna a když se nyní dáívám na internet tak není problém vysavač vypůjčit kolem třech stovek na den včetně prášku a nástavců. Například na webu čištění koberců Brno chtějí za půjčení vysavače na mokré čištění koberců 280,-
Petii

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů