Vysavac na dlhe macacie chlpky, alergikovi s babatkom

Vaše dotazy na nás

Vysavac na dlhe macacie chlpky, alergikovi s babatkom

Příspěvekod jankakitty » úte 31. srp 2010 18:09:53

Upravit příspěvekOdstranit příspěvekOhlásit tento příspěvekOdpovědět s citacíVysavac na dlhe macacie chlpky, alergikovi s babatkom
od jankakitty v Úte 31. Srp 2010 18:04:12

Dobry den,
velmi rada by som Vas poprosila o radu pri kupe vysavaca. Precitala som si dostupne debaty na tuto temu, ale mam pocit, ze ziadna kombinacia faktorov sa s tou nasou nezhoduje. Mame v 100m byte dlhosrstu macku, ktora dost plzne celorocne, vsade su chlpky, aj vrchne, dlhe asi 6 centimetrov, aj spodna podsadka, tie su jemne a lietaju. Robia sa z nich chumace spolu s prachom. Byvame na 1. poschodi a vela vetrame, takze prasnost je asi celkom vysoka. Ja som alergik, manzel nie. V novembri cakame babatko, ale macku si chceme ponechat. Radi by sme preto vybrali vysavac, ktory bude vyhovovat, aj ked sa male zacne batolit. V byte mame plavajuce podlahy, ale na zimu vo vsetkych miestnostiach okrem chodby na ne davame koberce, co sa prejavuje na dlzke vysavania najma tymi jemnymi dlhymi chlpkami, ktore nechce nas prvy lacny vysavac vobec brat. Prijala by som vysavac, ktory zvladne vysavanie chlpkov po macke, podlahy, koberce a sedacku, ktora je latkova, lebo nechceme mat v kozenej dierky od pazurov. Ak by to bol aj vacsi model, mame ho kam ulozit. Kedze budem onedlho doma na materskej dovolenke, prijali by sme nejaky vysavac s hornou hranicou tak 300 eur. Ak vsak nastane situacia, kedy by pri doplateni povedzme 30 eur mohol byt vysavac s vyrazne lepsimi vlastnostami, priplatime. Po narodeni asi budeme vysavat castejsie, tak by mohol novy vysavac zvladnut aj zataz. Odporucili by Ste nejaky model s vodnym filtrom? V nasom dome nie je pracovna a koberce nemame kde tepovat. Je vysavanie s turbohubicou naozaj o tolko lepsie? a ak ano, tak treba elektricku alebo bude stacit vzduchova?
Dakujeme velmi pekne za radu
S pozdravom
Janka
jankakitty

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů