vysavač Hoover S 780E ACENTA

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

vysavač Hoover S 780E ACENTA

Příspěvekod iramull » stř 10. pro 2008 21:35:23

Dobrý den,
mám dotaz: Tyčový vysavač Hoover S 780E ACENTA má bezsáčkový systém EcoBox bez HEPA filtru. Nikde na internetu jsem se však nedočetla , co ten EcoBox bez filtru obnáší. Máte, prosím, s tímto vysavačem nějaké zkušenosti? Podle uváděných parametrů bude vysavač stačit na kočičí srst?
Děkuji za odpověď
Ira
iramull

Re: vysavač Hoover S 780E ACENTA

Příspěvekod admin » ned 14. pro 2008 19:35:37

Dobrý den, na co všechno jej budete používat? Neměl jsem jej, ale měl jsem podobný, dokonce sáčkový a dražší. Vysávání bylo slabé.
S tím vaším zkušenosti nemám. EcoBox - výrobci si často pojmemovávají svoje technologie svým jménem, i když jde o stejnou věc, takže se těžko srovnává. Ale prohlédnout si ho můžete zde Acenta a EcoBox. Rozklikněte si "Prednosti in lastnosti" a uvidíte to podrobně.
Podle parametrů mi ten vysavač připomíná spíš hračku, raději bych měl normální za poloviční cenu než tento za 2700. Je to jen čištění vzduchu přes filtr, tedy ani do pořádného sáčku ani normální cyklonové odstřeďování. Přirovnal bych to k lepšímu a silnějšímu ručnímu (akumulátorovému) vysavači.
Na kočičí srst na koberci bych si u něj nevsadil.
Ale jsou to jen mé domněnky, nezkoušel jsem ho.
admin
Administrátor

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů