Vysavač ETA 7468 90000

Vaše dotazy na nás

Vysavač ETA 7468 90000

Příspěvekod fanda9595 » pon 30. lis 2009 22:56:12

Mám v úmyslu koupit tento vysavač české značky i proto že se značkou ETA mám jen dobré zkušenosti.Potřeboval bych znát zkušenosti někoho kdo uvedený již má. Uvažoval jsem i o 7469 - ten je bezsáčkový ale z vašich diskuzí jsem vytušil problémy se zanášením filtrů za cyklonem a proto jsem ho zavrhl. Nebo doporučte jiný - podobný. Díka za Váš čas.
fanda9595

Re: Vysavač ETA 7468 90000

Příspěvekod admin » pon 07. pro 2009 13:18:19

Dobrý den, snad se vám někdo ozve, kdo podobnou ETU má.

Já jen osobní poznámku. Model 7468 - nejsem příznivcem omyvatelných HEPA filtrů. Měli jsme takový vysavač (Amboss - recenze na našem webu) a je to docela pracné jej vyprášit a vymýt, nehledě na to, že v rozích dokonale vymýt nejde, viz foto. Lepší vysavače mají normální HEPA výstupní filtr (200-300 Kč), který vydrží celý rok, aniž se ucpává, protože vysavač téměř všechno zachytí v sáčku. Pro mě je zkrátka informace o omyvatelném filtru něco jako varování: Pozor, vysavač nepracuje jak má a všechno zachraňuje omyvatelná HEPA ...
Model 7469 - nešel bych do toho - za tu cenu nelze mít slušný bezsáčkový vysavač. Může dobře táhnout a sebere z koberce vše, ale budete neustále vysypávat nádobu a čistit filtry. Pomíjím propustnost prachu na výstupu u těchto konstrukcí. Testovali jsme bezsáčkový Philips FC9264 - recenze zde a rozdíl proti zmíněnému Ambossu je neporovnatelný, právě v obsluze. Tento Philips použijete, vytáhnete nádobu, vysypete do popelnice, vrátíte zpět a vysavač schováte. Nádoba vystačí i na velký byt, levné vysavače nikoliv.

Pokud chcete zůstat u značky ETA a za podobné peníze, vybral bych si spíš model 1471 90000 (cena kolem 3000 Kč). Technických informací o ETA vysavačích je velmi málo, ale z toho, co se dá najít, se mi zamlouvá víc.
admin
Administrátor

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů