Vysavač do RD o 150 m2 - zejména vinylové podlahy

Vaše dotazy na nás

Vysavač do RD o 150 m2 - zejména vinylové podlahy

Příspěvekod nase.lenicka » pon 09. lis 2015 11:31:22

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o pomoc při výběru vhodného vysavače.

Vysavač bude do RD o podlahové ploše 150 m2, ve kterém jsou zejména vinylové podlahy (85%) a dlažba (15%). Běžně se bude vysávat plocha cca 130 m2.

Nezáleží mi, jestli bude vysavač sáčkový, bezsáčkový nebo vodní - prosím, napište případné přednosti... Osobně bych se asi přikláněla spíše buď ke klasickému sáčkovému (s větším objemem sáčku), nebo k vodnímu (abych rovnou mohla setřít).

Cena vysavače by měla být do 4.000,- Kč. Pokud bude sáčkový, tak aby nebyl problém s dokupováním sáčků.

Ještě jsem chtěla, aby měl účinnost vysávání tvrdých podlah A a zpětné emise taky A (nejlépe i celou účinnost A, ale to pak padá sací výkon, takže asi na tomhle úplně netrvám). Není to však podmínkou - jen, aby to nebylo třeba F nebo G (to už je moc).

Těším se na Vaše tipy.
Předem děkuji za pomoc, Lenka
nase.lenicka

Re: Vysavač do RD o 150 m2 - zejména vinylové podlahy

Příspěvekod lauramala » čtv 23. čer 2016 9:12:37

Zdravím, nedávno jsem koupila docela levný vysavač od Viledy (robotický) http://www.repasovnik.cz/vysavace/3485- ... robot.html
Hezký den.
lauramala

Příspěvekod PavelSoukup » pon 02. led 2017 13:58:40

Já mám zkušenosti s firmou iRobot. Robotický vysavače je opravdu super v tom, že se o něj nemusíte starat, prostě pustíte a máte klid. Dokonce jsem na netu našla na http://homezin.cz/media/jak-vybrat-roboticky-vysavac , že je vhodný právě i do větších prostor. Dokáže vysávat jak koberec tak i lino. My máte teda doma spíš všude lino a tak mu to jde lépe, ale dělá uklizečku v mateřské školce a tam ho právě také používají na koberce.
PavelSoukup

Příspěvekod Xarra » pát 06. led 2017 19:48:30

Tiež odporúčam iRobot Roomba. Verziu ktorá podporuje virtuálne majáky čiže 78x/88x alebo sériu 9xx ktorá sa už medzi miestnosťami orientuje samostatne bez majákov. Ja mám Roombu 765 a som spokojná, aj keď podpora majákov mi chýba. Čo už, púšťam ju do miestností postupne. Vysáva denne a som prekvapená koľko prachu dokáže denne vysať. Nemáme koberce keďže v rodine sme dvaja alergici a Roomba udržuje na podlahe čistotu každý deň. Asi 2x týždenne púšťam robotický mop, tiež od iRobot a mám stále čistú podlahu. A ten ušetrený čas, ten je na nezaplatenie. Klasický vysávač máme stále, ale používame ho len raz za čas. Naozaj odporúčam Roombu, znie to ako reklama ale čo je naozaj dobré, to treba chváliť.
Xarra

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů