Výherce Dtestu 6/2009 electrolux Z8810

Vaše dotazy na nás

Výherce Dtestu 6/2009 electrolux Z8810

Příspěvekod SamSef » ned 02. srp 2009 14:41:42

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli už se někdo s tímto vysavačem setkal osobně? Projel jsem datard a electroworld v Brně a nikdo ho nemá na ukázku.Rád bych ho vyděl osobně a porovnal s vysavačem Miele S 4212 nikde nemužu vystudovat jestli jsou to pro srovnání vysavače stejné třídy? Miele se mi moc líbyl do 6/2009 vydání Dtestu.Když si postavím Miele a electrolux ZXM 7020 protože je asi nejblíže Electroluxu Z8810 tak ovladatelnost Miele VEDE na plné čáře.V Dtestu miele vede v přejíždění prahu o jeden stupínek hodnocení,měl by vést asi o víc :) Cenově je elux.asi o 1000,-levější než Miele S 4212, miele je na trhu asi už 3 roky nějaké vylepšení na tomto tipu bylo ale podle mého žadný velký pokrok.Rozměrově je miele menší.Kdyby ho náhodou někdo měl napište sem nějaký kontakt na vás.Předem moc díky.
Kdyby chtěl někdo poslat scan hodnoceni prvních 8 vysavaču v Dtestu 6/2009 tak mi zde napište váš email.
Pořád nevím jestli je ten Electrolux Z8810 dobrá volba ale něco my říká že asi ano?????????

Předem díky za odpověd SámŠéf
SamSef

Re: Výherce Dtestu 6/2009 electrolux Z8810

Příspěvekod petra.kv » pát 07. srp 2009 18:45:58

Vysavač elx Z8810 sice nemám, ale dnes jsme se na něj jeli podívat do obchodu, protože taky dost vážně zvažujeme jeho koupi. Ovladatelnost se mi zdála naprosto výborná, navíc přemýšlím o tom, že půjdeme do typu Z8840, který má větší dosah, mnohem lepší rukojet s dálkovým ovládáním a některé další parametry. Jeho cena je už ale přes 6 tis.. Můžu poprosit o výsledky toho nejnovějšího testu? petra.kvet@seznam.cz
petra.kv

Příspěvekod Craal » pát 21. srp 2009 0:43:59

Dobre rano,den,vecer :-) Chci se jen kratce podelit o sve zkusenosti s vysavacem Electrolux UltraOne Z8840, ktery jsem po dlouhem vybirani koupil minuly tyden (mimo jine take na zaklade vysledku zminovaneho testu). Mame doma koberce, dlazdice a lino + dva volne se potulujici zakrsle kraliky, takze chlupy zaslapane zvlaste na kobercich byly problem.

Mohu opravdu potvrdit, ze dostat chlupy z kobercu neni s timto vysavacem zadny problem, presne tak jak vyslo v testu (v testu byl "horsi" model Z8810, lisicim se v chybejicim dalkovem ovladani, o 2m kratsim kabelu a hadici bez madla na lepsi drzeni, jinak vlastni pristroj je stejny). Popravde muj prvni dojem po spusteni noveho vysavace byl lehky sok. Vysavac je v porovnani s nasim doslouzilym starym Solac Magnum A902 doslova balzamem pro dusi - slysel jsem jen ticho (samozrejme relativni v porovnani se starym vysavacem) a hubice se doslova pricucla na koberec (coz opravdu stary vysavac hlasici se 2000W vykonu ani zdaleka nedokazal).

Vysavac v rezimu Auto pri vysavani po celem byte bezel vetsinou na druhy nejnizsi stupen vykonu a musim rict, ze obcas byl az problem "utrhnout" hubici z lina. Pri zkousce maximalniho vykonu na koberci se tento uprostred pokoje hrave zvedal pri zvedani hubice.

Vysavac pojizdi bez jakychkoliv problemu (na muj vkus po zkusenostech se starym mozna az moc hladce) jak po koberci, tak po linu i pres prechodove listy.

Takze muj zaver je takovy, ze jsem do slova a do pismene nadseny a za dane penize ma spokojenost dalece predci ocekavani. Konecne mame doma vykonny a smesne hlucny vysavac (opavdu bych se nebal vysavat v noci), se kterym zvladnu vysat kralici chlupy na koberci a nemusim prepojovat kabel v kazdem pokoji.
Craal

Příspěvekod Martin » čtv 05. lis 2009 13:52:53

Můžu poprosit o výsledky toho nejnovějšího testu?
Vážně uvažuji o Z8870.

Díky moc.

marren.marren@seznam.cz
Martin

Příspěvekod martinaw » pát 01. led 2010 11:52:51

Dobrý den,

můžu požádat o zaslání testu. Mám dosluhující Philips Triatlon a zvažuji který vysavač by byl nejvhodnější. Bydlím v RD přízemí a patro, podlahy jsou částečně plovoučky, parkety, dlažby a koberce. Nikdo z rodiny není alergik.
Předem děkuji za Vaši radu.
Martina
kamaver@centrum.cz

SamSef píše:Dobrý den,
Chci se zeptat jestli už se někdo s tímto vysavačem setkal osobně? Projel jsem datard a electroworld v Brně a nikdo ho nemá na ukázku.Rád bych ho vyděl osobně a porovnal s vysavačem Miele S 4212 nikde nemužu vystudovat jestli jsou to pro srovnání vysavače stejné třídy? Miele se mi moc líbyl do 6/2009 vydání Dtestu.Když si postavím Miele a electrolux ZXM 7020 protože je asi nejblíže Electroluxu Z8810 tak ovladatelnost Miele VEDE na plné čáře.V Dtestu miele vede v přejíždění prahu o jeden stupínek hodnocení,měl by vést asi o víc :) Cenově je elux.asi o 1000,-levější než Miele S 4212, miele je na trhu asi už 3 roky nějaké vylepšení na tomto tipu bylo ale podle mého žadný velký pokrok.Rozměrově je miele menší.Kdyby ho náhodou někdo měl napište sem nějaký kontakt na vás.Předem moc díky.
Kdyby chtěl někdo poslat scan hodnoceni prvních 8 vysavaču v Dtestu 6/2009 tak mi zde napište váš email.
Pořád nevím jestli je ten Electrolux Z8810 dobrá volba ale něco my říká že asi ano?????????

Předem díky za odpověd SámŠéf
martinaw

Příspěvekod Lutynka » stř 17. bře 2010 9:50:11

Mohl by jste mi prosím přeposlat hodnoceni prvních 8 vysavaču v Dtestu 6/2009?
Děkuji

ruskova.martina@seznam.cz
Lutynka

Příspěvekod zralok » stř 22. pro 2010 12:28:53

Tak i v dTestu 2010 Electrolux UltraOne Z8810P (to P znamená jen parketovou hubici navíc která ale na tvrdém povrchu měla stejné výsledky jako klasická hubice přepnutá do polohy pro tvrdé podlahy, která je základní a přiložena u obou verzí jak Z8810 tak Z8810P) vyhrál. Já se rozhoduji právě mezi ním a jednou z vyšších verzí Z8840 a Z8870. Vím že 8870 má hubici s elektrickým kartáčem ale zajímá mne to jaké je přesně vybavení u verze 8840. Ani na centrále electroluxu mi nebyli schopni odpovědět. Na jejich webu je u verze Z8840 zmínka u hubici s turbokartáčem tady předpokládám neelektrickým, jen vzduchem poháněným kartáčem, ale nikde se mi nepodařilo zjistit jestli je ten turbokartáč k 8840 přiložen. V Electrowordu v Ostravě Avionu jej mají vystavený jen s normální hubicí ale neví protože tu krabici nenašli jestli je tam ještě i ten turbokartáč. V ostravských Datartech jej nemají vůbec a v E-shopech to nikde kde jsem zjišťoval to neví a nevěděli to ani v jednom autorizovaném ostravském servisu. Neví to někdo? Verze 8870 má už ten elektricky poháněný kartáč, ale říkali na centrále že právě občas ta automatika a ten elektrokartáč blbnou takže na 8870 mají procentuálně vůči prodejům nejvíc reklamací. Tady někteří psali že Z8840 mají co je teda přesně v jeho výbavě? Jinak výsledky dTestu ohledně vysavačů jak 2009 tak 2010 příp. i starší mohu taky na email poslat.
zralok

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů