Vorwerk Kobold 140 nebo Lindhaus Dynamic

Vaše dotazy na nás

Vorwerk Kobold 140 nebo Lindhaus Dynamic

Příspěvekod miky » ned 22. srp 2010 8:45:20

Dobrý den, 16 roků vlastním starý typ Vorwerku a až na cenu jsem s ním nadmíru spokojená, máme dlouhosrsté pejsky a kočičky, takže svoji službu plní. Nyní však již "odchází", potřebujeme vysavač nový. Nemůžu se rozhodnout mezi Vorwerk Kobold 140 a Lindhaus Dynamic, neboť nemohu srovnat technické údaje, které k Vorwerku na internetu vůbec nejsou a u Lindhausu nejsou úplné. Vím pouze co potřebuji a co ne: musí mít klepací hlavici a musí být tyčkový, nepotřebuji suché čištění koberců, které sice oba mají, ale moc se mi neosvědčilo, tak používám parní čistič. Lindhaus jsem si prohlédla, líbí se mi, že má veškeré příslušenství uložené "na sobě" a kdykoliv k dispozici a má stabilnější aretovací základnu, jenže k němu nejsou žádné recenze od zákazníků či testy. Nemůžu u obou srovnat váhu, výkon, účinnost filtrů atd. Prosím o radu, který z nich si mám vybrat a to bez ohledu na jejich cenu.
miky

Re: Vorwerk Kobold 140 nebo Lindhaus Dynamic

Příspěvekod miky » ned 22. srp 2010 9:57:38

Dobrý den, ještě upřesnění k mému dotazu. Důležitá je i délka el.kabelu - s ohledem na naši velkou plochu jak koberců (cca 150m2), tak tvrdých podlah (cca 100m2), náš současný Vorwerk má 6m (musím "běhat" mezi zásuvkami), Kobold 140 nevím kolik m šňůra má, Lindhaus Dynamic má 10 m, což už je u nás znát. Další faktor je, vysávání nejenom koberců, ale i tvrdých podlah tak, abych nemusela měnit nádstavec, náš současný Vorwerk to neumožňuje, Kobold 140 nevím a u Lindhasu Dynamic to jde. Předem Vám děkuji za všechny případné rady.
miky

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů