Vax 6151 SX

Komentáře k jednotlivým článkům webu o vysavačích. Vaše názory případně dotazy k textům článku.

Vax 6151 SX

Příspěvekod mirek » sob 17. led 2009 0:20:41

po přečtení recenze na vysavač vax 6151 sx jsem se rozhodl že si tento vysavač koupím. Kvůli své náročnosti jsem hledal vysavač se kterým bych byl opravdu spokojený. U Vaxu mě zaujalu bohaté příslušenství a hlavně hloubkové praní koberců a čalounění. Po objednání z internetu jsem měl obavy že je Vax předražený a že třeba nebude ani tak kvalitní jak se zde píše. Dnes po 4 měsících pužívání vým že za ty peníze vax opravdu stojí jsem s ním nadpřůměrně spokojený. V recenzi píšete že jste nemohli vyzkoušet jak se chová vysavač po naplnění sáčku z poloviny. Já jsem měnil sáček minylý týden tedy po nějakých 4 měsících, bydlím v bytě 3+1 mám všude koberce sáček při výměně vážil 4,3 kila a při pohledu do vnitřku byl plný více jak ze tříčtvrtin a na tahu vysavače nebylo nic znát turbokartáč se stále točil stejnou rychlostí.....
mirek

Re: Vax 6151 SX

Příspěvekod Václav » pon 02. úno 2009 17:21:41

Právě dnes, stejně jako Mirek na základě mnohokrát čtené Vaší recenze, jsem si koupil vysavač VAX 6151 SX. Moje první dojmy z prvního použití, zatím jenom vysávání "do vody", jsou rozpačité. Již přes 15 let totiž spokojeně používám vysavač Rainbow, a srovnání pro VAX, zatím, nedopadlo moc slavně. Proč? VAX se mi zdá hlučnější (i když Rainbow je hlučný až až)a nebo má nepříjemnější zvukové spektrum, a zejména čištění pro vyluxování je dost nepříjemné (nesouhlasím tedy s Vaším ohodnocením v recenzi - asi se týká jenom vysávání do sáčku) a s jednoduchostí tohoto kroku u Rainbow se nedá srovnat. VAX jsem si ale koupil zejména na praní koberců a tak věřím, že tady budu spokojený. Za recenzi přesto děkuji. Přinesla mi spoustu nových poznatků a srovnání.
Václav

Zpět na Vaše komentáře k vysavačům

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů