SOLAC - pozor na servis

Vaše dotazy na nás

SOLAC - pozor na servis

Příspěvekod admin » úte 23. bře 2010 22:17:39

Přišel nám dotaz na email ohledně vysavače značky Solac. Protože se podobná věc může stát i ostatním, přikládám tyto informace zde:

Dotaz:
Dobrý den mám prosbu mohl by jste mi prosím říci nebo napsat kde seženu náhradní filtr do vysavače solac as 3190 nemohu ho totiž nikde sehnat a už jsem bezradná ...
--------------------------------------------------------------------------
Admin:
Solac AS 3190 - Jedná se o levný bezsáčkový vysavač, s tím bývá problém, nicméně něco jsem našel:

1) Našel jsem odkaz na autorizovaný servis Solac, zeptejte se tam:
Karel Šperk Chelčického 279/22a, 500 02 Hradec Králové-Pražské Předměstí, tel.: +420 495 537 521

2) Pokud neuspějete, zkuste zavolat na číslo dodavatele SOLAC pro českou republiku:
Solac - Elektro, spol. s r.o.
Sokolovská 95
186 00 Praha 8
Tel.č.: 222 31 48 87

3) Napsal jsem i email (uvedený na kontaktní stránce pro zákazníky) s dotazem na výrobce, pokud se vůbec někdo ozve, tak vám to přepošlu.

To je vše, co jsem našel. Já osobně mám jednu zásadu - při kupování podobných věcí, u kterých se dá předpokládat oprava v průběhu několika let, jdu na webové stránky společnosti. Musí mít jasné údaje o produktech a hlavně o servise - kontakty na servisní místa. Pokud nemá, nebrat. Solac je v tomhle zcela mimo, má tam jen přeloženou verzi celoevropských stránek, bez podrobností o ČR.
-------------------------------------------------------------------------------------

Dotaz:
Tak děkuji moc ale na prvním čísle jsem neuspěla a na druhém čísle to vubec nikdo nebere celý den ale jste moc hodný že jste se tomu věnoval my ten vysavač máme už spoustu let ted jsem chtěla nový filtr a bouhžel bezuspěšně tak že mohu vysavač vyhodit ...

------------------------------------------------------------------------------------
Poznámka Admina: Doteď se ani mě nikdo neozval. Pokud se mi ozve někdo, kdo má lepší zkušenost a kontakt na skutečnou podporu, můžu jej zde přidat.
admin
Administrátor

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů