Rowenta Silence force RO452321???

Vaše dotazy na nás

Rowenta Silence force RO452321???

Příspěvekod Petra » úte 26. kvě 2009 10:15:18

Dobrý den,právě se rozhoduji, jaký vysavač koupit. Máme doma převážně parkety. Má představa je, aby byl vysavač tichý, lehký, připravený hned k použití (žádné zdlouhavé zapojování trubek apod.), dostatečně výkonný, aby se s ním dobře vysávalo pod nábytkem, abych mohla vysát sedačku nebo matrace. V obchodě mi řekli, že momentálně Mercedes mezi vysavači je Rowenta Silence force RO452321, ale bohužel nemám k té prodavačce důvěru. Když jsem se ji na něco zeptala, tak nevěděla a nebyla ani ochotná to zkusit zjistit (v návodu apod.) Mí rodiče mají Zelmer Twister 1500.0.F08.S Future, s kterým jsou spokojení, ale bohužel už se nevyrábí. Dále bych se chtěla zeptat, jestli když bych chtěla vysavač, abych mohla vysát vodu (například z čalounění v autě), musím mít vysavač s vodním filtrem. Zdají se mi totiž ty vysavače větší, těžší a ne moc pohodlné (Mám malé dítě, a chtěla bych vysávat třeba denně, takže se mi moc nelíbí vylévání a nalévání vody při každém vysávání). Poradili byste mi, prosím, co by bylo pro mě nejlepší? Souhlasíte s tím, že "Rowenta je Mercedes mezi vysavači"? Moc děkuji.
Petra

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů