POMŮŽETE MI ,PROSÍM, VYBRAT....?????

Vaše dotazy na nás

POMŮŽETE MI ,PROSÍM, VYBRAT....?????

Příspěvekod Katie » sob 29. srp 2009 12:43:55

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou a rozluštění obrovsky naplněného trhu vysavači. Pročetla jsem snad vše na Vašich zajímavých stránkách a snad pomůžete i mě v rozhodnutí. Musím koupit nový vysavač ,starý - Hoover Thelios dosloužil a podle Dtestu jsem zjistila, že nebyl ani nic moc a stejný tedy nekupovat.
Potřebuji vysavač pro rodinný dům, cca 130m2. Máme všude plovoucí, dřevěné podlahy a dlažbu. Koberce jen dekorační(dají se vytřepat:-)). Vysávám skoro denně obyvák,dětský pokoj, a kuchyni (40m2). Pes je doma jen na "návštěvě" a tak těch chlupů moc není. Vysavač používám i na prach a sedačku. Chtěla bych vysavač bez sáčků (popelnice je blízko), s nějakým filtem a nemusí být zrovna pro alergiky, nikdo z nás jim není, naštěstí. Ne zrovna těžký a hlavně ať mu jezdí kolečka, nábytek máme na nižších nožkách, takže hubici tak do 9 cm max. Cena je asi nejrozhodující a měla by se pohybovat mezi 3-4 tisíci max. Možná to bude asi dost limitující, ale třeba i mezi touto cenovou relací dokážete poradit ten pravý.
Dopředu moc děkuji, smeták mě už opravdu nebaví a tyčový Electrolux ergorapido to opravdu nezvládá:-)) a spíš sem ho tím neustálým používáním asi taky už "odrovnala".
S pozdravem
P.S. Pročítám stále vše o vysačích a dtesty, opravdu by se bezsáčkový vysavač tak výrazně mohl lišit? Jsem na vážkách jestli nezměnit záměr na sáčkový...?!
Katie

Re: POMŮŽETE MI ,PROSÍM, VYBRAT....?????

Příspěvekod Katie » pát 11. zář 2009 12:30:00

Dobrý den, škoda, že nikdo neporadil. Rozhodla jsem se tedy sama a to pro elektrolux maximus, testy dopadly u něj podobně jak na miele, stejné známkování. Tak jsem zvědavá jestli se sáčkovým budu spokojená. Přesto děkuji za tyto stránky, hodně napomohly při rozhodování.
K.
Katie

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů