philips alebo zelmer?

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

philips alebo zelmer?

Příspěvekod lula » stř 13. led 2010 15:20:17

Dobry den, velme pekne by som vas chcela poziadat o pomoc pri rozhodovani sa pri kupe noveho vysavaca. Zvazujeme dva modeli Zelmer Solaris 5000 a Philips Performer 9170.
Máme vsade laminatove podlahy, len v kuchyni, v predsieni a kupelkach je dlazba. Plocha cca 130m, + schody. A pár kusových kobercov. A som vysavacova maniacka – vysavam kazdy den J
Ja sa po precitani vsetkych mozných recenzii zacinam prikladat k Zelmeru, ale rada by som vedela Vas nazor.
Vopred vam dakujem za vas cas a radu
S pozdravom
Lula
P.S. super stranka, skoda, ze som ju nenasla, ked som pred dvoma rokmi kupovala vysavac - mozno by som dnes tuto otazku nemusela riesit znova :-)
lula

Re: philips alebo zelmer?

Příspěvekod Jolana » pon 01. úno 2010 23:12:26

Dobrý den,
jsem také vysavačový fanatik.Deset let jsem měla Vorwerk, až těžká operace mi vysvětlila, že s tímto vysavačem už nic nevysaju! Po dlouhém váhání a kombinování jsem dospěla a také zakoupila na běžné vysávání Dyson Allergi, dokonalá věcička.S pětiletou zárukou za 9.900,- přímo v prodejně Dyson. Můžu Vás ubezpečit, že jsem alergička, mám dům, ale co tohle umí je neuvěřitelné, a hlavně žádné pytlíky. Šup vyklepat do igelitky nebo popelnice. Vzhledem k tomu,že mám také dost čalounění, a koberců, tak jsem si ještě k němu koupila VAX 1700, který teda opravdu vyčistí od matrace po sedačku vše a jak! Dřive jsem měla Elektrolux na mokrou cestu, ale byla to teda oproti Vaxu doslova kysna, těžká atd. Výše zmíněné vysavače nedoporučuji. Jsem pojišťovák a mám pojištěné úklidové firmy a dala jsem jen na jejich radu a udělala fakt dobře.

Jola
Jolana

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů