Miele S4212/Philips FC9174 Performer/Electrolux Z8810

Vaše dotazy na nás

Miele S4212/Philips FC9174 Performer/Electrolux Z8810

Příspěvekod certok » čtv 12. lis 2009 15:12:07

Dobrý den,

před nějakým měsícem jsem zakoupil bezsáčkový vysavač Sencor SVC 735 a zkušenost je přesně, jak je popsáno na těchto stránkách...na dvě věci (jak to jen říct slušně?) :-))

Jal jsem se tedy hlodat na internetu a narazil na tyto stránky. Mohu-li komplimemnt, pak říkám naprosto úžasný a velmi napomocný web, vážně jednička s hvězdičkou.

Vše jsem pročetl, projel i forum a dospěl k zvěru, že platit dvojnásobek za adekvátní cyklon v porovnání se sáčkovým nechci, tak jako trávit čištěním vodního vysavače a vyháněním množících se mikroorganismů stejně jako vysáváním u vodního vysavače a zůstanu tedy u poslední varianty sáčkový vysavač.

Jak z testů tak z fóra jsem zúžil výběr na 4 sáčkové vysavače.

Prosím o radu poradu dle Vašich zkušeností či dokonce fundovaných znalostí, který z následujících vysavačů byste mi doporučili?

Miele S4212
Philips FC9174/ 01 Performer
Electrolux Z 8810 Ultraone
Electrolux Maximus ZXM 7030

U Philipsu se obávám nepraktičnosti šípovitého profilu hubice naopak u Miele hovoří k dobru dTest a renomé značky, kdy mě však zaskočila skutečnost, že velikost sáčku ve skutečnosti není 3,5litru a nemá HEPA filtr.

Bydlím v panelovém bytě o rozloze 75m2, kde žiji společně s dvěma kočkami, jedna dvounohá, jedna čtyřnoh :-) Převažuje pevná podlaha (dlažba a plovoucí podlaha, v jednom pokoji je nízký bavlněný koberec).

Moc byste mi pomohli, kdybyste mě dle svých zkušeností nasměrovali.

S přáním příjemného dne
Patrik Čertok
certok

Re: Miele S4212/Philips FC9174 Performer/Electrolux Z8810

Příspěvekod SamSef » ned 22. lis 2009 15:11:51

Pošlete mi meil na HofrPavel@seznam.cz jestli chcete vysledky dtestu z 6měsíce2009 rád vam toto hodnocení pošlu. H.
SamSef

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů