LIV Aquafilter 2000, prvotní dojmy

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

LIV Aquafilter 2000, prvotní dojmy

Příspěvekod AndeaK » stř 21. kvě 2008 22:34:40

Dobrý den, tak jsem si na Vaši radu koupila LIV Aquafilter 2000 a zatím musím říct, že jsem spokojená. Je sice veliký, pro menší byty se mi zdá příliš rozměrný na manipulaci, ale k nám do bytu to nevadí, výborně vysává jak koberce, tak i tvrdé podlahy a je to cítit i v tahu v ruce, na kobercích musím trochu posilovat (což mi vyhovuje, nesnáším, když vysavač pouze klouže po podlaze, nemám pak pocit dostatečně vysátého povrchu). Poměrně dobře se čistí, na rozdíl od Vodníka, pouze nádoba je příliš veliká, musí se čistit ve vaně, Vodník se dal, po vylití špíny, umýt ve dřezu, takto se musí ještě vyčistit vana, ale celkově je vymývání mnohem jednodušší. Hadice mohla být trochu delší , stejně tak přívodní šňůra, ale to jsou pouze "drobné mouchy". U Vodníka mi odešla právě hadice, praskla na dvou místech, tak jsem zvědavá, jak vydrží tato, protože je poměrně dost namáhaná, jak už jsem se zmínila výše, vysavač je dost veliký. Ale kolečka se poměrně snadno otáčejí, takže manipulace s ním není těžká. Ještě jsem nezkoušela mokré čištění, ale prvotní dojmy z vysávání jsou více než dobré.
V novém čísle časopisu Test 5/2008 jsou opět testy některých vysavačů. LIV tam sice není, ale opět neprošel testem LUX, prodávaný pouze podomním prodejem.
Tak ještě jednou děkuji za doporučení
S pozdravem A. Kokošková
AndeaK

Re: LIV Aquafilter 2000, prvotní dojmy

Příspěvekod Sweatly » pon 13. říj 2008 8:29:36

Dobrý deen Andreo.Tak to jsem ráda že jste spokojená.Chtěla bych si ho pořídit také ale vůbec nevím kde ho seženu.Tady jsem nikde nenašla kde si ho mohu objednat.Tak snad mi poradíte.Děkuji Petra
Sweatly

Příspěvekod rrr » pon 13. říj 2008 16:25:22

dejte do vyhledávače výraz "liv aquafilter" a najdete hned prodejce.
rrr

Příspěvekod zdenek » ned 26. říj 2008 0:25:04

dodává ho Elvo Hlinsko... mám ho od srpna a ač mám radši příjemnější věci než luxování, tak tenhle je fakt dobrej, udělal mi radost...
zdenek

Příspěvekod Návštěvník » pon 09. bře 2009 12:04:45

Sweatly píše:Dobrý deen Andreo.Tak to jsem ráda že jste spokojená.Chtěla bych si ho pořídit také ale vůbec nevím kde ho seženu.Tady jsem nikde nenašla kde si ho mohu objednat.Tak snad mi poradíte.Děkuji Petra

Dobrý den, tak vysavač jsem si objednala přes net a do dvou dnů mi ho přivezli do domu. Hned jsem vyzkoušela suché vysávání a byla jsem moc mile překvapena ,co všechno vytahal z koberců. Máme malé děti a velkého psa s dlouhýmy chlupy, takže neustále nepořádek. Hlavně písek z venku, který se drží v kobercích.Nejprve jsem dvakrát vysála a druhý den vyzkoušela praní koberců. Hned napoprvé byly koberce vyprané a nepromočené. Loni jsem si půjčovala podobný čistič na koberce, ale ten mi je nevyčistil tak dobře, jako tento a navíc jsem se s ním dost nadřela. Jsem opravdu moc spokojená a konečně mám pocit, že máme doma čisto(koberce i vzduch). Přes net mě stál 3799kč + doprava a dobírka, celkem tedy 4.004kč. Zadala jsem do vyhledávače název a nejlevnější a byl tam,jednoduché. Dana B.

Naposledy oživil Anonymous v pon 09. bře 2009 12:04:45
Návštěvník

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů