LIV AQUAFILTER 2000

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

LIV AQUAFILTER 2000

Příspěvekod grafjan » pát 17. dub 2009 15:28:25

Přečtení testu předmětného vysavače mě přimělo k vážné uvaze o jeho koupi. Dnes přišel. Dojem po rozbalení velkolepý, rychle sborka, voda a manželka začala vysávat. Spíše tedy chtěla vysávat. Spíše s vysavačem zápasila. Sílu má opravdu velkou a utáhnout ho na dlouhovlasém koberci je problém. Nemáte nějakou dobrou radu jak si s tímto problémem poradit? Za případnou radu děkuji.
grafjan

Re: LIV AQUAFILTER 2000

Příspěvekod Jolana » pon 01. úno 2010 23:35:21

Škoda, že jste si nepořídili VAX 1700, tam je to podstatně lepší na obsluhu, ale i výkon, který je regulovatelný. Docela jsem váhala mezi nimi, ale pak jsem si přidala 4.000,- a nelituji, je to teda třída a vůbec se nenadřu. Liv je na principu Elektroluxu se kterým jsem zápasila jako vaše žena skoro 14 let než definitivně kleknul a to jsem byla fakt ráda, že kleknul, to mi věřte. Žel Vax tady ještě nebyl a moc se o něm nevědělo.Já testuju vždy známé a hlavně úklidové firmy řeknou pravdu s čím se jim u klientů nejlépe pracuje.
Jolana

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů