Jaký vysavač do práce?

Vaše dotazy na nás

Jaký vysavač do práce?

Příspěvekod mira » čtv 08. dub 2010 20:59:44

Zdravím,

nejprve bych chtěl pochválit portál vysavace-domacnost a toto forum, protoze najít opravdu kvalitní informace o vysavačích je opravdu obtížné.

Ale k dotazu.:
Potřebuji vybrat vysavač do práce (přesněji malého obchůdku s módou), kde jsou položeny zátěžové koberce. Ploch není rozhodně mnoho - cca 2 kanceláře a 1 sklad po 20m, takže opravdu nic velkého. Vysává se cca 2x týdně. Většina nešistot je drobného charakteru - práce s papírem, prach a samozřejmě nanošené drobné nečistoty (opět ale nikterak zašlapané nebo tak...).

Požadavky:
1) dobrý sací výkon
2) nenákladný provoz - momentálně se používají sáčky, které se mi zdají opravdu drahé. určitě bych upřednosťňoval pevnější konstrukci. Byl bych zastáncem bezzáčkového nebo vodního vysavače (sám doma používám 15let starý Rainbow, který je opravdu skvělý - prakticky pouze výměna vody). Rád uvítám názory na bezsáčkové/sáčkové/vodní vysavače.
3) cenu bych si představoval do 3500,-

Koukal jsem na Liv Aquafilter 2000, který nevypadá zle, ale nejsem si jistý, jak snadná/složitá je obsluha a údržba. Dále na Zelmery, ktere jsou (jak jsem pochopil) v dané ceně relativně kvalitní.

Můžete mi prosím doporučit vysavač, který se mé představě alespoň přibližuje?

Předem mnohokrát děkuji za každou reakci.
mira

Re: Jaký vysavač do práce?

Příspěvekod mira » pon 12. dub 2010 12:01:17

opravdu nikoho nic nenapadá?
mira

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů