Jaký vysavač do 4.000,- Kč

Vaše dotazy na nás

Jaký vysavač do 4.000,- Kč

Příspěvekod richardjakub » pát 19. pro 2008 0:33:03

Dobrý den.

Mám celkem stručný dotaz. V široké nabídce vysavačů, u kterých jsou mnohdy uváděné zkreslené údaje, mám celkem guláš. Mám byt o rozměru 75 metrů čtverečních, jehož podlaha je zcela pokryta kobercem, po kterém neustále pobíhá malý pes. Prosím o radu při koupi vysavače v ceně do 4.000,- Kč, který by měl veliký sací výkon při co možná nejmenší hlučnosti.

A ještě jeden malý dotaz. Dá se v této cenové relaci sehnat i výceúčelový vysavač pro občasné čištění koberce s výše uvedenými nároky a jaký při této volbě vzniká kompromis?

Děkuji za odpověď
Richard
richardjakub

Re: Jaký vysavač do 4.000,- Kč

Příspěvekod admin » ned 22. bře 2009 0:27:39

Dobrý den, z těch, co máme na stránkách, bych navrhl Zelmer Solaris 5000. Model HQ s elektrickým nebo HT s turbo kartáčem. O těchto kartáčích máme také stránku. Kartáč stačí použít jen občas, Solaris to zvládá i bez něj (vždy záleží na kombinaci druh psa x druh koberce).

Víceúčelový - v té ceně jen LIV Aquafilter 2000. Já jsem s ním spokojený (vzhledem k ceně) a i ohlasy na fóru byly kladné. Zelmer Vodník je za stejné peníze horší a VAX 6151 je sice lepší, ale za jinou cenu. Kompromis je to vždy, normální vysavač použijete a schováte. Víceúčelový musíte po každém použití opláchnout a usušit. Kromě toho má i větší rozměry, je náročnější na skjladování. Někdo je na to zvyklý, já mám raději normální vysavač a jednou za rok si půjčit jiný na vyprání koberců.

Naposledy oživil Anonymous v ned 22. bře 2009 0:27:39
admin
Administrátor

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů