Hyunday VC 508 - NEBRAT !

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Hyunday VC 508 - NEBRAT !

Příspěvekod mberi » úte 28. říj 2008 17:47:10

Hezký den :-) Chtěl bych se podělit o zkušenost s vysavačem HYUNDAY VC 508 který jsme zakoupili před dvěma roky jako vánoční dárek babičce. Od té doby jsem tomu nevěnoval moc pozornost a bohužel až po záruční době jsem se dozvěděl,že to byla moc velká chyba.Sám jsem se přesvědčil,že tento vysavač nejen,že je vysoce hlučný (více než náš 12 let starý dobrý zelmer meteor) ale prakticky NEUMÍ VYSÁVAT! Vložil jsem pro jistotu do tohoto vysavače nový pytlík a pro lepší průtok vzduchu jsem vyjmul i filtr před motorem a výstupní filtr za motorem.Regulaci sání jsem nastavil na max. a pokoušel jsem se vysávat byť jen hobliny naházené na nízkém koberci z klece od našeho morčete a i přímo samotnou hubicí na hadici bez trubky to byl pro vysavač zdlouhavý problém. V pohodě ho předčí i náš 12 let starý zelmer,který i na nejnižší výkon,s plným pytlíkem a otevřeným přisáváním na trubce má větší sílu než tento HYUNDAY VC 508 na plný výkon. Mrzí mě,že jsem tenkrát nevěnoval nákupu větší pozornost a nedoporučuji jeho koupi.Nedal bych za něj ani korunu.
s pozdravem Milan
mberi

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů