Elektrolux, Zelmer nebo Miele?

Vaše dotazy na nás

Elektrolux, Zelmer nebo Miele?

Příspěvekod mauugli » stř 28. črc 2010 7:46:03

Dobrý den, chci koupit vysavač, mám díky Vašim stránkám 4 adepty, a prosím o Váš názor. Líbí se mi Elektrolux Z 8810 Ultraone, Zelmer Solaris 5000, Miele S 381 a Miele S 4211. Máme domek, přízemí +patro, dole dlažba a marmoleum, nahoře PVC podlahová krytina. celkem asi 160 m2, malé děti, bez zvěře, občas se předpokládá vysávání auta, samosebou měl by zvládnout vysát i gauč. Jsme na vesnici, venku ještě neupravený terén, dost se toho nanosí. Mám hrůzostrašnou zkušenost s prvním vysavačem, nějakou Etou, cena kolem 2.000,-, který nevysával jinak než na nejvyšší stupeň, a ještě nijak zvlášť. Pravda šlo o koberec, a při tom vydával řev, jako když ho na nože berou. Nebylo jasné, jestli dřív trefí šlak jeho, nebo vysávajícího nešťastníka. 1měsíc po záruční době mu vyhořel motor. Dosah u všech zmiňovaných mi přijde adekvátní, obsah sáčku nedokážu tak plně posoudit. Na všechny pěli šťastní majitelé chválu, ale určitě se některý pro nás hodí více. Jaké jsou zkušenosti s případnou reklamací? Děkuji předem za radu.
mauugli

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů