Dotaz na Zymer Solaris 5000

Vaše dotazy na nás

Dotaz na Zymer Solaris 5000

Příspěvekod Vlada » čtv 08. říj 2009 20:46:31

Dobrý den,

Chtěl bych si pořídit vysavac ,tak jsem si prostudoval kde co a na základě Vašich stránek nastudoval deleni vysavacu a vybral Zymer Solaris 5000 . Hodlam to používat v panelákovem byte ,kde jsou 3 standartni koberce v pokojich a otazka zni,zda to je dobrý výběr? Já jsem trošku nacionalistický a chtěl jsem koupit ETA,pokud by byla ve srovnatelne kvalite,ale píšete ,že to je vířidlo prachu ,tak jsem to vzdal a druhá věc, rodiče mně říkali,at ma hlavně příklepový kartač.Je to nutné a proč? Oni sami mají tyčový Vorwerk ,ktery si zatím pujcuji.A je mozne koupit srovnatelny tycovy vysavac s parametry Solarisu 5000? Treba Elektrolux ,ktery jsme videl,ma hezky design,ale nevim zda se vubec da srovnat s kvalitnimi vysavaci a ne jen s temi z Tesca.
Dekuji za odpoved. Po nakupu sem pak pridam sve dojmy ze sveho vyberu.
Vlada

Re: Dotaz na Zymer Solaris 5000

Příspěvekod admin » pon 12. říj 2009 20:59:38

Dobrý den, se Zelmerem Solaris chybu rozhodně neuděláte. Koberce zvládne dobře, prach v něm zůstane ... a v bytě mu postačí jedna zásuvka uprostřed, má dlouhou šňůru. Nevím, kde ho budete skladovat, má větší rozměry, ale nám se do skříně na chodbě vleze v pohodě.
ETA - na testování jsme měli nejslabší model. K podkladům na lepší modely ETY se dostanu až příští týden, takže zatím víc neřeknu.
Měl jsem tu tyčový Vorwerk EB351, na netu je např. tady, se zmíněným Zelmerem a podobnými sáčkovými vysavači bych to vůbec neporovnával - je to jiná třída. Tyčový vysavač nedosáhne výkonu klasického vysavače, protože výkonný motor do rozměrů a váhy tyčového vysavače nedáte. Bez výkonu zase nejde dobře vysávat koberce.
Napište mi typ toho Electroluxu, nevím, který máte na mysli.
Jinak - psa asi v bytě nemáte. A pokud nejste alergik, troufám si tvrdit, že budete naprosto spokojený s některým z menších skladných modelů Zelmer, Philips nebo Electrolux - vybírejte ale mezi sáčkovými a s turbokartáčem. Vlezete se do ceny 3-5.000.
admin
Administrátor

Re: Dotaz na Zymer Solaris 5000

Příspěvekod Vlada » sob 24. říj 2009 10:01:10

Jedná se o model Elektrolux Energica ZS .
( http://novinky-na-trhu.spotrebice.cz/no ... 007-11-27/ )
Psa nemam a alergii take ne , i kdyz pritelkyne neco takoveho rikala,ale kdyz u mne byla ,tak jsem nepozoroval na prvni pohled,ze by ji ty koberce nejak vadily a psikala.
Docela by mne zajimalo,zda by ten Zymer 5000 sel nahradit srovnatelnym modelem od Ety?
Potom zda ten tycovy Elektrolux muze byt opravdu plnohodnotna nahrada?
A ktery model nezavisle na znacce by jste doporucil misto toho Zymer Solaris 5000 pro me potreby?

Dekuji za cas mne venovany
Vlada

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů