dotaz

Vzkazy a poznámky pro admina nebo správce stránek.

dotaz

Příspěvekod Libunky » sob 23. kvě 2009 23:20:35

Dobrý den , prosím mohl byste mi poradit ohledně parního vysavače Maxi vapori? Dostali jsme nabídku na jeho pořízení , ale nic o něm nevím a na netu nemůžeme nic najít .Pokud je to možné , prosím také o radu na vysavač Zelmer Qatro a který byste doporučil spíše . Moc se těším na Vaši odpověď a předem děkuji. Libunky
Libunky

Re: dotaz

Příspěvekod admin » ned 24. kvě 2009 10:23:46

Po osobní zkušenosti s parním vysavačem si nedovolím posuzovat parní vysavač nebo čistič jen podle psaných informací, praxe se může zcela lišit od reklamy. Ani jeden model z vašeho dotazu jsem neměl k dispozici, takže jen všeobecně.
MAxi Vapori 2000 - typicky dealerský prodej - vysoká cena, spousta inzerce na prodej zánovních kusů za "zlomek ceny" a minimum informací na internetu. Já bych ani nezkoušel si někoho s tímto vysavačem pozvat na předváděčku domů. Namátkou jsem našel dva inzeráty:
1) Prodám parní vysavač MAXI VAPORI 2000 - nový, nepoužitý, originál zabalený. Tento vysavač vytváří páru o teplotě 120°C a tím likviduje bakterie, mykózy a roztoče. Čistí a odmašťuje, desinfikuje podlahové krytiny, .... Součástí je parní žehlička, lze s ní žehlit i ve vertikální poloze. Původní cena 66 000 Kč, nyní 30 000 Kč. (elektro-bile-zbozi.profi-bazar.cz)
2) Tento model vysavače patří do sady výrobků, které díky odmašťovací a dezinfekční síle páry kombinované s výkonným vysáváním jsou ideální pro úklid celého domu. Navíc lze přístroj použít s profesionální parní žehličkou. ... na čištění a odmašťování, velmi účinná desinfekce veškerých podlahových kritin, čištění a desinfekce veškerého čalounění, ... Zakoupen před Vánoci. Byl darován jako nevhodný dárek (dostali ho rodiče, ale proto, že ho neužijí, tak prodávají). V původním balení, úplně nový. Původní cena 28000 (mohu doložit smlouvou). Záruka 5 let. (prodej.brno.slando.cz)

Už tyto rozdíly v cenách napovídají snahu zbavit se co nejdříve něčeho, co si kdo koupil a nechtěl - nebo jde o dealerský trik.

Zelmer Quatro - jak jsem řekl, nelze posoudit účinek páry bez vyzkoušení. Pokud by to s párou nebylo takové, jak si představujete, zbude vám alespoň vysavač se sáčkem a s možností mokrého čištění koberců - ale za tu cenu bych raději volil už Vax.

Pokud nutně potřebujete nebo toužíte po parním vysavači, nemám žádný tip, který bych mohl s klidným svědomím doporučit.
admin
Administrátor

Příspěvekod admin » ned 24. kvě 2009 10:34:56

Tady jsem našel ještě odkaz na způsob prodeje vysavačů MAxi VApori.

SKRYTÁ KAMERA: firma na prodejní akci citově vydírá důchodce

.
admin
Administrátor

Příspěvekod Libunky » ned 24. kvě 2009 11:25:45

Děkuji moc jste mi pomohl v mém rozhodování.Měla jsem na tu věc podobný názor, ale nemusí být vždy správný. Libunky
Libunky

Zpět na Vzkazy adminovi

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů