cyklónový vysávač

Vaše dotazy na nás

cyklónový vysávač

Příspěvekod elen » stř 21. led 2009 22:59:18

Dobrý večer! Nakolko boli u nas predvadzat vysavac Rainbow, skonstatovali sme, ze skutocne si musime zaobstarat novy vysavac. vdaka duchapritomnosti manzela, ze si to este rozmyslime (ja som ostala vysavacom ohromena a hned by som ho kupila), prezeram vase stranky. Skutocne som rada, ze sa clovek moze zorientovat vo vysavacoch. Takze som zistila, ze je dobry sackovy vysavac s Hepa filtrom. Zaujal ma aj vysavac VAX 6151 SX, lebo pisali, ze vycisti aj skary medzi podlahou ( a tie skutocne nie sú biele, ale skarede) Na sackovych vysavacoch ma odradza neustale kupa sackovych filtrov.

Sme pätclenna rodina, mame parkety, dva kusy kobercov, kde sa nazbiera vela ludskych vlasov a dlazbu so zafulanymi sparami.

Chcela by som obcas povysavat aj matrace, lebo ma skutocne s roztocmi zastrasili pri prezentacii. Na cyklonovom vysavaci mi je sympaticke, ze sa nemusia kupovat sacky. Ale samozrejme, ak ich vykon nie je dobry, rada sa priklanam k PHILIPSU PERFORMER FC 917X. Ale aj VAX mi je sympaticky, len neviem kde sa na Slovensku predava.

Mozete mi napisat Vas nazor.... dakujem elen
elen

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů