Co mi vadí na Rainbow

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Co mi vadí na Rainbow

Příspěvekod vítek » úte 08. říj 2013 21:38:41

Jako spousta lidí v této zemi jsem absolvovali ukázku vysavače Rainbow. Ponechám stranou jeho uklízecí schopnosti, které byly velkolepě demonstrovány. Co mě ale opravdu dostalo, byl rozpor mezi tvrzeními dealerky a konstrukcí vysavače. Celá ukázka byla postavena na tom, že jakmile je v sytému filtr nebo sáček, je všechno špatně a o hepa filtru na výstupu Rainbow se ani nezmínila ! Kdybych si v průběhu vypisování smlouvy nepročetl návod k obsluze, který nám ani nechtěla dát, tak bych si za šedesát tisíc koupil stejný , cituji "smradlavý šmejd". Přesvědčit se o tom můžete na str 19 až 23 návodu k obsluze, (mají je dokonce pověšené na webu), protože evidentně uvádějí všechny zákazníky naprosto úmyslně v omyl. Nejen že Rainbow má na výstupu HEPA filtr, kterému kvůli utajení říkají HEPA neutralizér, zákazník si musí koupit každý rok nový (kolem 1.800,- Kč), jinak je ohrožena záruka, a když je špinavý, má ho vyprat vodou. Řemínky u klepače má měnit každého půl roku ! Nechápu, jak je možné, že firma vystupující tak otevřeně podvodným způsobem, je ještě na trhu. Máte s nimi podobnou zkušenost ?
vítek

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů