Co koupit na koberce?

Vaše dotazy na nás

Co koupit na koberce?

Příspěvekod Dana » ned 04. led 2009 19:17:45

Dobrý den, uvažuji o koupi vysavače s cenou kolem 5000,-Kč. Byt máme vybaven jenom koberci o rozloze +-100m2. Koukala jsem se po vhodných vysavačích na internetu a prohlížela jsem si D-testy a trošku mě zaráží, že se všude píše že vysavače moc neobstály právě v testech co se týče koberců. Nejvíce mě zaujaly značky Zelmer (Solaris Twix 5500, Solaris 5000 HQ), Miele, Bosch (BSG 71636, BSG 61831) a Philips (FC 9174). Asi nejvíce mě zaujal vzhledem výkon/cena Miele S4211. Má s tímto vysavačem někdo nějaké zkušenosti?? A ještě bych měla dotaz ohledně servisů. U značky Miele vůbec nemůžu najít servis v severomoravském kraji. Jsem z Opavy tak by mi nejvíce vyhovoval servis přímo v Opavě, ale jestli tady někdo nebude vědět o servise alespoň někde poblíž Opavy. Nejbližší servis co jsem na internetu objevila je až v Brně. Obávám se tudíž také nákupů náhradních dílů (jako jsou sáčky, filtry apod.) Kupovat tydle drobnosti přes internet mi připadá poněkud nákladné a nevím zda budu moci použít jiné sáčky. Byla bych moc ráda kdyby se tu našel někdo kdo má s výše uvedenými značkami nějaké osobní zkušenosti o které by se se mnou mohl podělit. Děkuji
Dana

Re: Co koupit na koberce?

Příspěvekod Dana » ned 04. led 2009 20:06:00

jeste jsem si vzpomela,ze od vysavace pozaduji tichy chod,delsi privodni kabel,dobre zadrzeni prachu.
Dana

Zpět na Dotazy typu "jaký vysavač ..."

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů