CENTRINO XL nekupovat!

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

CENTRINO XL nekupovat!

Příspěvekod Pavla.40 » pon 22. pro 2008 9:13:00

Centrino XL -výkon 1800-2000W, zásobník na prach 1lt umyvatelný, vypratelný centrální filtr,další filtr před motorem a umyvatelný u výfuku.-opsáno z návodu
Skutečně dobře vysává koberce i dřevěné podlahy, ale ty trampoty s filtry!!! Mám bohužel nové koberce
a k tomu ještě psa. Po prvním použití byl filtr obalený a v nádobě nebylo nic/takže pokaždé jsem čistila filtr, z filtru se má vyklepat prach a také osprchovat -nedoporučuji klepání filtru do koše -mračno prachu! Hromádku na terase jsem zametla. Našla jsem chuchvalce i na dalším filtru u motoru, jakpak se tam asi dostaly!
Po všem tom čistění putuje zítra vysavač z bytu, protože už nikdy žádné bezsáčkové vysavače!!!!
Pavla.40

Re: CENTRINO XL nekupovat!

Příspěvekod admin » pát 26. pro 2008 11:46:14

Děkuji za názor, není skoro co dodat. Potvrzujete jen to, před čím jsme se snažili vyrovat na více místech na našem webu - bezsáčkový vysavač i s turbohubicí za 2.000 Kč nemůže fungovat jako bezsáčkový vysavač ..., tedy že po vysávání vyklepete nádobu do odpadu a vysavač schováte.
admin
Administrátor

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů