Aku zametač mechanický alebo elektrický

Vše, co máte na srdci. Názory na stránky, dotazy, vlastní zkušenosti, pochvaly nebo kritiky vašich vysavačů.

Aku zametač mechanický alebo elektrický

Příspěvekod katy » čtv 15. led 2009 17:39:34

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či tu niekto nemá skusenosti s Aku zametačom Regulus zn. Leifheit. Potrebovala by som niečo také na behune v kuchyni ked sa mi nechce vytahovať vysavač a hlavne ma zaujíma či naozaj berie aj psiu srsť a všetky nečistoty omrvinky z koberca a z dlažby alebo je lepší elektrický na nabíjanie. Vopred veľmi pekne ďakujem :)

http://www.tescomaeshop.cz/znacka-leifh ... supra.html
katy

Re: Aku zametač mechanický alebo elektrický

Příspěvekod admin » pát 16. led 2009 21:50:20

Snad se vám někdo ozve ...
Já k tomu mám jen poznámku - model AKU má v popisu: chlupy z koberce - 3000 otáček - 4,8V - 30 minut na jedno nabití
To je příliš ideální, nevěřím, že s baterií dosáhne na koberci takové otáčky a že vydrží 30 minut. Chlupy na koberci je pro vysavač to nejtěžší (kromě pilin), co může být. Pokud bude mít kartáč dostatečný výkon, aby se na koberci otáčel, rychle se baterie vybije. Pokud bude kvůli baterii slabší, bude se vám hodně brzdit. Zvolil bych si spíš ten mechanický, tam jsou otáčky zaručené. Ale jak umí sbírat chlupy ... se musí ozvat někdo, kdo ho má.
admin
Administrátor

Příspěvekod Návštěvník » sob 17. led 2009 18:17:00

dakujem, že ste sa mi ozvali, tiež uvažujem že bude lepší ten mechanický ved na kvalitné povysávanie už mám Zelmera k čomu Vám veľmi vdačím bol to výborný výber, s pozdravom katy
Návštěvník

Příspěvekod mopsinka » sob 24. led 2009 20:24:11

Dobrý den. Mám aku "šeron" zametač od Karcheru. Doma máme dlažbu a dřevo na podlahách. 2 psi a plně funkční domácnost normální rodiny s dětmi. Rychloúklidu s touhle vychytávkou se nic nevyrovná. Na jedno nabití vydrží na hladkých podlahách každodení detailní úklid cca 75m2 podlah. Kdyby byly koberce byla by výdrž určitě kratší :-). Bere úplně všechno, drobky, mouku, psí chlupy(máme mopse 2x), moje dlouhé vlasy (musím čistit kartáč ale stačí vlasy odstříhat nůžkami a stáhnout), rozšlapané brambůrky, prach v rozích (psi přeci jen nanosí z venku), v létě bere i topolové květy - takové to chmíří, vyhrabanou hlínu z květináčů (když se psi nudí), atd. Opravdu dokonalý pomocník.
mopsinka

Příspěvekod PP » stř 04. úno 2009 0:49:47

Dobry den, chtela jsem se zeptat o ktery typ zametace /co zvladne i psi chlupy.../ se jedna. moc dekuji
PP

Zpět na Vše kolem vysavačů

Partneři: | To pravé BYDLENÍ | Ekodřevostavby | Dům snů | Prodej fotoaparátů